ITS Krav Maga LogoForce on Force Training

Ultimate Trumping Munition – Co to jest?

Według użytkowników i specjalistów z dziedziny szkolenia strzeleckiego jest to system zapewniający największą dozę realizmu podczas treningu. Sercem systemu jest specjalnie opracowana amunicja. Wyjątkowość tych naboi wynika z tego, że są one dwustopniowego działania. Amunicja ta składa się z łuski aluminiowej, wewnątrz której zamontowany jest nabój bocznego zapłonu, następnie wewnątrz znajduje się pośrednik w postaci kuleczki , która odpala ładunek miotający pocisk barwiący. Po strzale gazy prochowe powstałe w wyniku odpalenia naboju bocznego zapłonu rozsuwają łuskę, co zapewnia działanie automatyki broni, natomiast pośrednik uderzając w drugi ładunek powoduje wyrzucenie pocisku barwiącego. Dzięki temu systemowi trening strzelecki wchodzi na nieosiągalny wcześniej poziom realizmu, pozwalając na łączenie relnej walki wręcz i użycia broni.

force on force

Close Engagemnet Shooter- Krav Maga & Shooting

Nasza unikalna formuła szkoleniowa Close Engagement Shooter to połączenie walki wręcz i treningów force on force. Nasze doświadczenie zdobywane na szkoleniach na całym świecie zaowocowało logicznym i kompletnym programem szkoleniowy dla posiadaczy broni! 

Czasami mimo doskonałego wyszkolenia strzeleckiego nie możesz dobyć broni, agresor jest za blisko, złapał, klinczuje, uniemożliwia dostęp do broni lub co gorsza przejoł broń. Aby być skutecznym i przeżyć musisz wykazać się umiejętnościami walki wręcz, determinacją, sprawnością fizyczną, wiedzieć jak zwiększyć dystans, utrzymać go i dobyć broń lub ją odzyskać w sposób bardzo szybki i skuteczny!

 • jak reagować ?
 • jak walczyć
 • jak płynnie przechodzić z walki wręcz do strzelania ?
 • jak używać broni jako narzędzie do walki wręcz ?
 • jak używać będąc na ziemi ?

Te wszystkie tematy poruszmy i przetrenujemy na autorskim szkoleniu Close Engagement Shooter ! Całe szkolenie trwa 2 pełne dni (sobota- niedziela) i odbędzie się w naszym ośrodku szkoleniowym w European Counter Terror Center.

W programie szkolenia:

Podstawowe techniki Krav Maga związane z bronią krótką (szantaże i walka bronią). – trening strzelecki – wyczyszczenie błędów i standaryzacja procedur. Trening na amunicji 9mm

 1. dobywanie broni i dobywanie w krótkim dystansie
 2. strzelenie na kierunkach
 3. szybki ogień i point shooting

Walka/dobycie broni. Trening na amunic Force on Force- UTM

 1. Kreowanie dystansu / przejęcie inicjatywy, dobycie broni – ostre sztrzelanie.
 2. Przeprowadzki z walki w klinczu (przejścia na plecy), dobycie broni- ostre strzelanie.
 3. Walka wręcz + plus przejście na broń – symulacje, praca rzeczywista na workach i tarczachbokserskich, dobycie broni- ostre strzelanie Force on Force. KRAV MAGA I BROŃ –  obrony przed atakami i szantażami nożem / dobycie broni – ostre strzelenie.
 4. Obrony przed atakami kijem / dobycie broni – ostre strzelanie. – wstęp do technik walki w parterze i użycia broni krótkiej w klinczu+użycie amunicji Force on Force UTM

INFORMACJE

WYPOSAŻENIE

Szkolenie prowadzone będzie z wykorzystaniem:

 • Pistoletów Glock 17/19

KOSZT SZKOLENIA

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 2500zł i obejmuje:

 • szkolenie  
 • zakwaterowanie (2 noce)  
 • pełne wyżywienie
 • wynajem broni 
 • amunicję-  około 100 sztuk 9mm i 100 sztuk Amunicji treningowej UTM
 • wynajem sprzętu bezpieczeństwa 
 • wynajem kabur i ładownic 

LOKALIZACJA

European Counter Terror Center

ul. Turystyczna 17, 43-430 Bładnice Dolne, gmina Skoczów

www.ectc.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

 • zadzwoń: +48 537 860 719
 • wyślij e-mail: office@stcenter.com.pl

ABY ZAGWARANTOWAĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ SZKOLENIA, LICZBA UCZESTNIKÓW JEST OGRANICZONA – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE:

 1. Wybierz szkolenie w kalendarzu
 2. Kup bilet kartą, PayPal’em lub przelewem
 3. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem

LUB

 1. Skontakuj się z nami
 2. Dokonaj wpłaty na konto
 3. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem

Kwiecień, 2021

No Events

X