19Sty - 26All DayWydarzenie zakończoneKrav Maga Winter BootcampKrav Maga Bootcamp- Poland January 2019(All Day) Centralny Ośrodek Sportu Wałcz, Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz

Opis szkolenia

Krav Maga Bootcamp!

 

Nie ma zasad, kiedy twoje życie jest zagrożone, dlatego tworzymy Krav Maga Bootcamp. Musisz wiedzieć, jak skutecznie i skutecznie dostarczać kontrataków do wrażliwych obszarów docelowych, takich jak oczy, gardło i pachwina, niezależnie od tego, czy stoisz, czy nie, na ziemi. Ten obóz nauczy cię, jak łączyć ciosy, kopnięcia, łokcie, kolana z brudnymi trikami i rozwiązaniami Krav Maga, aby dać ci diabelnie skuteczne umiejętności walki! Będziesz ćwiczył swoje fizyczne i umysłowe umiejętności!

 

INTERNATIONAL KRAV MAGA BOOTCAMP

 

Program obozu wzorowany jest na szkoleniu izraelskich służb specjalnych (Shin Bet) i koncentruje się wyłącznie na maksymalnej skuteczności.

Zapraszamy początkujących, instruktorów i czarne pasy innych szkół / federacji KM lub sztuk walki.

Aby zapewnić najwyższy poziom szkolenia, wszyscy uczestnicy obozu zostaną podzieleni na 2 grupy odpowiadające ich doświadczeniu w sztukach walki i systemach, a zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Krav Maga oraz instruktora przygotowania motorycznego.

Zakwaterowanie, wyżywienie i cały trening podczas naszej grupy odbędzie się w Centralnym Centrum Sportowym – Centrum Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, ośrodek jest w pełni przystosowany do treningu sztuk walki (więcej o ośrodku przejdź do -> http://walcz.cos.pl)

COS to w pełni wyposażone i profesjonalnie przygotowane miejsce treningowe m.in. dla polskich olimpijczyków, reprezentacji narodowej w zapasach czy karate. Dodatkowo wyposażony m.in. w salę bokserską i zapaśniczą, w której prowadzone będą zajęcia. Jest tu także aquapark, siłownia, sala Crossfit, sala fitness i wszystko, o czym dusza sportowca może marzyć.

W trakcie obozu zapewnimy do 5 treningów dziennie o róznej tematyce. Każdyuczzesrtnik będzie mógł wybrać interesujący go trening Krav Maga lub Kettebles. Trenować będziemy we wszytkich płaszczynach walki- stójka, parter, samoobrona, walka nożem. Ponadto codziennie jest przewidziany trening funkcjonalny metodą Hard Style na Kettlebells!

Koszt obozu: 2500 – all inclusive! Dla członków sekcji ITS cena specjalna- Pytajcie swoich instrukotrów!

Cena obozu obejmuje: – 3/4 treningi dziennie (w tym jeden trening siły funkcjonalnej). –

-3 posiłki dziennie w formie bufetu

– 8 nocy 

-Pamiątkową koszulke ITS i klka drobiazgów 😉

– dyplom OGRANICZONA LICZBA UCZESTNIKÓW – DO 30 OSÓB więcej informacji: mateusz.orczykowski@israelitacticalschool.com

Kup bilet na to wydarzenie

Nie ma już dostępnych biletów na to wydarzenie

Godzina

Styczeń 19 (Sobota) - 26 (Sobota)

Miasto

Centralny Ośrodek Sportu Wałcz

Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *