TRENINGI PERSONALNE
TRENINGI PERSONALNE
TRENINGI PERSONALNE

Trening Personalny Łódź

TRENING PERSONALNY ŁÓDŹ- JEŻELI ZALEŻY CI NA SZYBKICH POSTĘPACH, TRWAŁYCH REZULTATACH, CENISZ SOBIE PRYWATNOŚĆ LUB TWOJE GODZINY PRACY NIE POZWALAJĄ NA TRENINGI GRUPOWE, TO TRENING PERSONALNY POD OKIM DOŚWIADCZONEGO TRENERA JEST ROZWIĄZANIEM IDEALNYM DLA CIEBIE!

Niezależnie od Twojego stopnia wiedzy i umiejętności jesteśmy w stanie dopasować program szkoleniowy do Twoich potrzeb tak, abyś możliwie najszybciej osiągnął oczekiwane rezultaty.

Każdy trener w ISRAELI TACTICAL SCHOOL jest ekspertem w swojej dziedzinie i posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty do prowadzenia treningów, gwarantując najwyższą jakość i najszybsze postępy.

mateusz-orczykowski-israeli-tactical-krav-maga

Masz pytania? Chcesz umówić się na trening?

Skontaktuj się z nami: +48537860719

Pierwszy trening indywidualny jest całkowicie darmowy!

Nasze moduły treningowe podzielone są na 4 podstawowe panele:

KRAV MAGA FIGHT

Treningi personalne walki wręcz Krav Maga – czyli nauka walki we wszystkich płaszczyznach tj. stójka, parter, klincz i walka nożem oraz kijem.

PODCZAS TRENINGÓW SKUPIAMY SIĘ NA:

  • nauką walki i samoobrony w tzw. stójce
  • nauką walki i samoobrony w bliskim kontakcie
  • nauką walki i samoobrony w parterze
  • ćwiczeniami wydolnościowo-siłowymi
  • treningiem taktycznej walki wręcz

Wszyscy instruktorzy prowadzący treningi posiadają izraelskie (IKMF) i państwowe (ministerstwo kultury fizycznej i sportu) uprawnienia instruktorskie, a nasze egzaminy na izraelskie stopnie szkoleniowe są respektowane na całym świecie.

TRENINGI PERSONALNY ŁÓDŹ – MENTALNE I SIŁOWO-WYTRZYMAŁOŚCIOWE

Ten moduł ma na celu przygotować ciało i umysł do konfrontacji w prawdziwych warunkach – moim zadaniem jest połączyć ciało i umysł w jedną dobrze pracującą maszynę.

Trening personalny to praca nad siłą i wytrzymałością wszystkich partii mięśniowych pod walkę i samoobronę z użyciem wszystkich klasycznych metod treningu siłowego, wytrzymałościowego, szybkościowego i mentalnego.

israeli-tactical-school-shooting-course-mateusz-orczykowski-knife-defense

KRAV MAGA TACTICS

Trening personalny samoobrony Krav Maga w tym obrony przed atakiem kijem, nożem i rozwiązywanie sytuacji szantaży i gróźb bronią palną.

W tym module możliwe są między innymi treningi sytuacyjne przy i w samochodzie, w domu lub w ciasnych zamkniętych pomieszczeniach.

TRENINGI STRZELECKIE – ISRAELI TACTICAL SCHOOL 

Trening personalny Łódź. Program szkoleń ITS został stworzony przez żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych Izraelskiej Armii (Sayeret Matkal), służb specjalnych Izraela (ISA- Israeli Secret Service) oraz specjalnego oddziału policji Yaman. Szkolenia stworzone są dla osób bez doświadczenia lub z bardzo małym doświadczeniem w dziedzinie strzelectwa, dla jednostek wojska i policji oraz służb specjalnych. Poprzez udział w kolejnych coraz bardziej zaawansowanych kursach uczestnicy mogą w sposób szybki i bezpieczny osiągnąć wysoki poziom umiejętności obsługi broni potrzebny do rozwiązania codziennych sytuacji zagrożenia związanego z atakami rabunkowymi lub sytuacjami zamachów terrorystycznych. Szkolenia i treningi personalne w dziedzinie strzelectwa są prowadzone w naszym ośrodku szkoleniowym: www.ectc.pl

HARDSTYLE KETTLEBELLS

Siła przede wszystkim! Trening personalny siły i wytrzymałości najlepszym znanym narzędziem, czyli odważnikiem rosyjskim. Siła jest wspólną składową wszystkich cech motorycznych człowieka, czyli szybkości wytrzymałości i gibkości, dlatego to na niej w tym module skupiamy największą uwagę!

Prawidłowy trening siłowy jest fundamentem w rozwoju innych atrybutów fizycznych takich jak wytrzymalość, elastyczność czy szybkość. Nauczamy jak szybko i bezpiecznie dojść do najwyższych poziomów siły. RKC Hardstyle Kettlebell zawiera kilka efektywnych kierunków szkolenia, ale jeden zestaw uniwersalnych zasad treningowych. Tak, jak głosi motto programu szkoleniowego Marines: „Wiele rodzajów broni, ale jeden sposób myślenia”. W naszym arsenale znajdziecie:

  • odważniki kettlebell
  • sztangi
  • trening z oporem własnego ciała

W końcu skuteczna alternatywa dla aerobiku!

Trening Personalny Łódź

Masz pytania? Chcesz umówić się na trening?

Skontaktuj się z nami: +48537860719

Pierwszy trening indywidualny jest całkowicie darmowy!

X