Krav Maga Kielce

Israeli Tactical School 

Israeli Secret Service Doctrine Krav Maga

ITS Krav Maga Logo

Krav Maga Kielce to najbardziej efektywny sposób na naukę samoobrony i walki wręcz aktualnie oferowanym na świecie.

Krav Maga Łódź – Krav Maga jest systemem szybkim do nauczenia i wysoce efektywnym w życiu codziennym. System ten jest łatwo adaptowalny dla każdego zainteresowanego treningiem walki wręcz i samoobrony siebie i swojego otoczenia. Krav Maga została stworzona przez Imi Lichtenfelda we wczesnych latach pięćdziesiątych dla poprawy umiejętności walki żołnierzy Izraelskich Sił Obrony (IDF) i był przeznaczony tylko dla żołnierzy. Dopiero z początkiem lat 80 – tych zaczął być adaptowany na potrzeby cywilnej samoobrony, służb policji i ochrony osobistej.

PODCZAS TRENINGÓW KRAV MAGA KIELCE SKUPIAMY SIĘ NAD:

– nauką walki i samoobrony w tzw. stójce

– nauką walki i samoobrony w bliskim kontakcie

– nauką walki i samoobrony w parterze

– ćwiczeniami wydolnościowo-siłowymi

– treningiem taktycznej walki wręcz Wszyscy instruktorzy prowadzący treningi posiadają Izraelskie (Israeli Tactical School) i państwowe (ministerstwo kultury fizycznej i sportu) uprawnienia instruktorskie, a nasze egzaminy na izraelskie stopnie szkoleniowe są respektowane na całym świecie.

Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania:

-początkujących

-średnio-zaawansowanych

-zaawansowanych

OBECNIE OFERTA SZKOLENIOWA KRAV MAGA KIELCE JEST SKIEROWANA DO KILKU SEKTORÓW:

SEKTOR CYWILNY

Nauczanie osób cywilnych technik samoobrony dostosowanych do potrzeb mężczyzn, kobiet i dzieci na każdym poziomie zaawansowania i sprawności fizycznej, tak aby zaspokoić potrzeby samoobrony każdego z poszczególnych odbiorców.

SEKTOR MILITARNY

Przeznaczony dla funkcjonariuszy jednostek wojskowych i dostosowany tak, aby zwiększyć indywidualne umiejętności walki żołnierza jak i całego zespołu bojowego. Szkolenia Militarne Krav Maga są nasatwione przedewszytkim na rozwój indywidualnych umiejętności walki wręcz.

SEKTOR POLICYJNY I OCHRONY

Przeznaczony dla oficerów policji i służb ochrony, skupia się na umiejętnościach negocjacji, deeskalacji agresji oraz technice i taktyce interwencji i obezwładniania osób agresywnych.

SEKTOR OCHRONY OSOBISTEJ (VIP PRETECTION)

Szkolenia i treningi przeznaczone dla sektora prywatnego i państwowego z zakresu ochrony osobistej i VIP.

KLUB ITS Krav Maga Kielce

Chcesz wiedzieć więcej lub zapisać się na zjęcia?

>>>Kliknij Tutaj<<<

X