Michał Chodzyński

Czarny pas Israeli Tactical Krav Maga, jedyny instrukotr ITKM w Kielcach!

Człowiek, który poświęcił wszystko dla ciężkich treningów.

Działacz społeczny na rzecz przeciwdziałaniu patologiom społecznym. Pierwszy raz postawił nogę na sali treningowej ponad 20 lat temu i od tamtej pory nie zwalnia tempa.

Treningi Krav Maga rozpoczął w 2002 roku i brał udział w wielu obozach szkoleniowych i seminariach.

Umiejętności nabyte podczas ciężkich treningów miał okazję weryfikować w realnych sytuacjach, pracując jako ochroniarz w nocnych klubach. Wytrwałość, zacięcie, serce do walki i miłość do sportu sprawiają, że treningi pod jego okiem to trafna decyzja. Posiada doświadczenie nie tylko z systemu Krav Maga. Trenował Muay Thai, Boks, Karate i Kickboxing. Na co dzień opanowany zwolennik zdrowego trybu życia.

Do tej pory pochwalić się może następującymi dyplomami instruktorskimi :

  • Instruktor Krav Maga (Expert Israeli Tactical School)
  • Trener Instruktrów Krav Maga
  • Instruktor Krav Maga Kids
  • Instruktor ITS Law Enforcement
  • Instruktor samoobrony z uprawnieniami państwowymi
  • Instruktor strzelectwa bojowego
  • Instruktor strzelectwa sportowego
  • Instruktor Knife-Defense
  • Instruktor boksu

Więcej informacji o szkoleniach i treningach pod numerem telefonu

 +48 782158423

lub na maila

 kielce@stcenter.com.pl

Krav Maga Kielce to najbardziej efektywny sposób na naukę samoobrony i walki wręcz aktualnie oferowanym na świecie.

Israeli Tactical School Krav Maga – Krav Maga jest systemem szybkim do nauczenia i wysoce efektywnym w życiu codziennym. System ten jest łatwo adaptowalny dla każdego zainteresowanego treningiem walki wręcz i samoobrony siebie i swojego otoczenia. Krav Maga została stworzona przez Imi Lichtenfelda we wczesnych latach pięćdziesiątych dla poprawy umiejętności walki żołnierzy Izraelskich Sił Obrony (IDF) i był przeznaczony tylko dla żołnierzy. Dopiero z początkiem lat 80 – tych zaczął być adaptowany na potrzeby cywilnej samoobrony, służb policji i ochrony osobistej.

PODCZAS TRENINGÓW KRAV MAGA KIELCE SKUPIAMY SIĘ NAD: – nauką walki i samoobrony w tzw. stójce – nauką walki i samoobrony w bliskim kontakcie – nauką walki i samoobrony w parterze – ćwiczeniami wydolnościowo-siłowymi – treningiem taktycznej walki wręcz Wszyscy instruktorzy prowadzący treningi posiadają Izraelskie (Israeli Tactical School) i państwowe (ministerstwo kultury fizycznej i sportu) uprawnienia instruktorskie, a nasze egzaminy na izraelskie stopnie szkoleniowe są respektowane na całym świecie. Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania: -początkujących -średnio-zaawansowanych -zaawansowanych

OBECNIE OFERTA SZKOLENIOWA KRAV MAGA KIELCE JEST SKIEROWANA DO KILKU SEKTORÓW:

SEKTOR CYWILNY Nauczanie osób cywilnych technik samoobrony dostosowanych do potrzeb mężczyzn, kobiet i dzieci na każdym poziomie zaawansowania i sprawności fizycznej, tak aby zaspokoić potrzeby samoobrony każdego z poszczególnych odbiorców. SEKTOR MILITARNY Przeznaczony dla funkcjonariuszy jednostek wojskowych i dostosowany tak, aby zwiększyć indywidualne umiejętności walki żołnierza jak i całego zespołu bojowego. Szkolenia Militarne Krav Maga są nasatwione przedewszytkim na rozwój indywidualnych umiejętności walki wręcz. SEKTOR POLICYJNY I OCHRONY Przeznaczony dla oficerów policji i służb ochrony, skupia się na umiejętnościach negocjacji, deeskalacji agresji oraz technice i taktyce interwencji i obezwładniania osób agresywnych. SEKTOR OCHRONY OSOBISTEJ (VIP PRETECTION) Szkolenia i treningi przeznaczone dla sektora prywatnego i państwowego z zakresu ochrony osobistej i VIP.

X