Krav Maga Warszawa

KRAV MAGA JEST NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYM SYSTEMEM SAMOOBRONY I WALKI WRĘCZ AKTUALNIE OFEROWANYM NA ŚWIECIE.

Krav Maga Warszawa jest systemem szybkim do nauczenia i wysoce efektywnym w życiu codziennym. System ten jest łatwo adaptowalny dla każdego zainteresowanego treningiem walki wręcz i samoobrony siebie i swojego otoczenia.

Krav Maga została stworzona przez Imi Lichtenfelda we wczesnych latach pięćdziesiątych dla poprawy umiejętności walki żołnierzy Izraelskich Sił Obrony (IDF) i był przeznaczony tylko dla żołnierzy. Dopiero z początkiem lat 80 – tych zaczął być adaptowany na potrzeby cywilnej samoobrony, służb policji i ochrony osobistej.

Przyświeca nam znana idea Imiego, twórcy Krav Maga:

„so that one may walk in peace” – abyśmy mogli żyć w pokoju

Na całym świecie uczymy ludzi przede wszystkim szacunku i pokory do świata i otaczających nas osób, nie zapominając o własnej wartości i bezpieczeństwie.

>>>Chcesz wiedzieć więcej o wydarzeniu kliknij zdjęcie poniżej<<<

Mateusz Zmyj

Mateusz Zmyj – Instruktor Krav Maga Warszawa i właściciel firmy szkoleniowej War-Sztat. Mateusz, mimo swojego młodego wieku może pochwalić się ponad 14-letnim doświadczeniem w systemie Krav Maga. W latach 2013-2015 pełnił funkcje dyrektora okręgowego jedenj z frim szkoleniowych Krav Maga w Londynie. Podczas swojego pobytu na wyspach, rozwijał swoje umiejętności w takich sportach walki jak MMA, boks oraz zapasy. Rozwija swoje umiejętności zakresu strzelectwa bojowego pod okiem byłych operatorów elitarnej jednostki policji, BOA ( Biuro Operacji Antyterrorystycznych).

GDZIE? Klub sportowy Laab. Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa

KIEDY?

Grupa Intro I (zajęcia dla początkujących):

  • PONIEDZIAŁEK – 19:45
  • ŚRODA – 19:45
  • Piątek – 19:45

Grupa Intro II

  • Wtorek – 18:00
  • Czwartek – 18:00
  • Piątek 19:45

Dowiedz się więcej lub zapisz na zajęcia:

Mateusz Zmyj

+48793198754

PODCZAS TRENINGÓW SKUPIAMY SIĘ NAD:

– nauką walki i samoobrony w tzw. stójce

– nauką walki i samoobrony w bliskim kontakcie

– nauką walki i samoobrony w parterze – ćwiczeniami wydolnościowo

– siłowymi – treningiem taktycznej walki wręcz

Wszyscy instruktorzy prowadzący treningi posiadają izraelskie (Israeli Tactical School) i państwowe (ministerstwo kultury fizycznej i sportu) uprawnienia instruktorskie, a nasze egzaminy na izraelskie stopnie szkoleniowe są respektowane na całym świecie. Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania: -początkujących -średnio – zaawansowanych -zaawansowanych.

 

OBECNIE OFERTA KRAV MAGA SZKOLENIOWA JEST SKIEROWANA DO KILKU SEKTORÓW:

SEKTOR CYWILNY Nauczanie osób cywilnych technik samoobrony dostosowanych do potrzeb mężczyzn, kobiet i dzieci na każdym poziomie zaawansowania i sprawności fizycznej, tak aby zaspokoić potrzeby samoobrony każdego z poszczególnych odbiorców.

SEKTOR MILITARNY Przeznaczony dla funkcjonariuszy jednostek wojskowych i dostosowany tak, aby zwiększyć indywidualne umiejętności walki żołnierza jak i całego zespołu bojowego. Szkolenia Militarne Krav Maga są nasatwione przedewszytkim na rozwój indywidualnych umiejętności walki wręcz.

SEKTOR POLICYJNY I OCHRONY Przeznaczony dla oficerów policji i służb ochrony, skupia się na umiejętnościach negocjacji, deeskalacji agresji oraz technice i taktyce interwencji i obezwładniania osób agresywnych.

SEKTOR OCHRONY OSOBISTEJ (VIP PROTECTION) Szkolenia i treningi przeznaczone dla sektora prywatnego i państwowego z zakresu ochrony osobistej i VIP.

X